ДОТЯГУВАЧ ДВЕРЕЙ DC247 BC/DА  
   

       Доводчик дверей DC247 BC / DA від фінського виробника ABLOY відрізняється самими високими експлуатаційними характеристиками. Це вуличний морозостійкий дверний доводчик промислового призначення. На відміну від доводчиків Dorma (Дорма) або Geze (Гізе) його можна експлуатувати при температурах до -35С. Доводчик годиться для протипожежних дверей, що вимагають затримки закривання (DA). Максимальний кут відкривання дверей 180 град. Дотягувач дверей забезпечує регулювання затримки закривання, сили пружини, початкової і кінцевої швидкості зачинення дверей. Згідно стандарту EN1154 по зусиллю закривання доводчик відноситься до 2 - 7 класу, тобто він широкодиапазонний, а це значить, що силу його пружини можна плавно регулювати. Максимальна вага дверей не повинен перевищувати120 кг при ширині полотна до 1400 мм. Екплуатаціонний ресус дотягувача - не менше 2 000 000 циклів. Доводчик дверей DC247 ВС / DA оснащений гальмом відкривання (ВС), що з одного боку дозволяє його встановлювати на вхідних дверях де можуть бути пориви вітру, а з іншого - двері легко відкриваються при плавному переміщенні полотна. Дотягувач оснащений також і сповільнювачем закривання (DA). Дверний дотягувач Abloy (Аблой) не вимагає спеціального обслуговування і сезонного регулювання. Габаритні розміри доводчика - 306х69х63 мм. Міжцентрову відстань отворів кріплення 282х25 мм. Доводчики для дверей поставляються в таких кольорах: білий, сріблястий, коричневий. Тяга не входить в комплект поставки. Стандартна або змінна тяга замовляється окремо.
Інструкція і шаблон по установці в комплекті поставки. Доводчики Abloy (Аблой) сертифіковані згідно стандарту EN1154 і ANSI 156,4. Ремонт доводчика здійснюється шляхом заміни вузла, що вийшов з ладу.

 

Дверной доводчик ABLOY DC247 DC/DA

 

Купити дотягувач дверей DC247 BC/DA у Києві ви можете за адресою: вул. Попудренка, 28, оф. 7 з 10-00 до 17-00 окрім суботи і неділі. Іногородні можуть купити дверний дотягувач через відділення "Нової пошти" у вашому місті.

Якщо необхідна установка дотягувача   -   Ви її теж можете замовити у нас (тільки в м. Києві).

 

Дотягувач дверей DC247 BC/DА:   Ціна