КОНЦЕНТРАТОР УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ЕНЕРГІЇ КУЕ-135

 Блок бесперебойного питания

       Концентратор ультразвукової енергії  (див. фото 1, фото 2) призначений для отримання високої інтенсивності ультразвукової енергії в невеликому обсязі робочого середовища. Розроблено для застосування спільно з ультразвуковою мийкою типу УЗМ-002 і т. п. з шириною внутрішньої частини ємності 135 мм. Концентратор встановлюється на борти ультразвукової мийки наповненою водою. У ємність концентратора наливається миючий розчин в кількості 0,2 - 0, 4 л (підбирається експериментально). Так як ємність концентратора (стакан) виготовлена ​​з поліпропілену - то в якості робочого розчину може бути використана і неорганічна кислота. Стакан тонкостінний - будьте обережні!
      Після нагріву і дегазації води в ультразвуковій мийціі проводиться настройка системи для досягнення механічного резонансу в ємності концентратора. В якості індикатора можна використовувати харчову фольгу або візуальний ефект (див. фото 3). Налаштування проводиться шляхом плавного занурення стакана в воду ультразвукової мийки. Занурення здійснюється шляхом обертання двох коліс на стійках концентратора. Після досягнення резонансу в ємності ультразвукового концентратора в неї занурюють деталь для чищення або полірування. Після занурення систему знову необхідно підлаштувати для досягнення резонансу.
       При реально досягаємій інтенсивності ультразвуку в ємності ультразвукової мийки 2 - 3 Вт / см2 - в концентаторі можна досягти в 5 разів більшу інтенсивність. Це в свою чергу дозволяє отримати неймовірні результати при очищенні виробів, змішуванні рідин, проведенні хімічних реакцій, хімічному поліруванні і т. д.

  

Концентратор ультразвукової енергії
  
 
 

 

 

 Концентратор ультразвукової енергії

фото 2
Концентратор ультразвукової енергії 
 
фото 3
Комплект поставки
1. Концентратор ультразвукової енергії  КУЕ-135  -  1 шт.
2. Паспорт з гарантійним талоном  -  1 шт.
3. Упаковка  -  1 шт.
 
 

 

Купити ультразвуковий концентратор в Києві Ви можете за адресою: вул. Попудренка, 28/12, оф. 7 з 9-30 до 17-30 крім суботи та неділі. Іногородні можуть купити ультразвуковий концентратор енергії через відділення "Нової пошти" у Вашому місті.

 
Гарантія:    6 місяців. Післягарантійне обслуговування.
 

Виробник:    ТОВ "Квінтал", м. Київ

 
 

  м. Київ, Україна,  т. т. +38067-938-61-49, +38098-950-46-46

  КВІНТАЛ, КВИНТАЛ, KVINTAL      http://www.kvintal.com.ua