МИЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ МИЙКИ ВІНІЛОВИХ ПЛАСТИНОК

     

Миючий засіб Kvintal Vinyl Cleaner для ультразвукової мийки платівок.

Призначення. Засіб призначений для миття  вінілових платівок в ультразвуковій ванні, миючій машинці, або вручну. Використовується у вигляді водного розчину у співвідношенні 1:50.

Властивості. Прозора та безбарвна рідина з слабким запахом. Миючий засіб водорозчинний та вибухо-пожежобезпечний. Не містить спиртів. Володіє високою очищуючою та знежирюючою дією. Миючий засіб для вінілу проявляє антистатичний ефект. Після висихання на вінілових платівках не залишає видимих слідів. Не потребує змивання. У хімічному відношенні стабільний у воді і в повітрі, не розкладається з виділенням шкідливих речовин, не токсичний. При використанні миючого засобу в ультразвуковій ванні зкорочується час очищення вінілових платівок в 2 -3 рази. А це в свою чергу зберігає русурс ультразвукової ванни.

Місткість упаковки – 500 мл. Термін придатності - 12 місяців.

Рекомендації по застосуванню.  Для очищення вінілових платівок в ультразвукових ваннах використовується у вигляді 2% розчину в дистильованій, або очищеній методом зворонього осмосу воді. При використанні, наприклад в ультразвуковій ванні УЗМ-005, потрібно 100 мл концентрату. Вміст солей у воді не повинен перевищувати 20 рpm. Контроль вмісту солей проводиться TDS-метром. Робоча температура води в ультразвуковій ванні повинна буди +35+-5 С. Час миття вінілових платівок 5 - 15 хв. в залежності від ступеню забруднення. 

Запобіжні заходи. При використанні робочого розчину дотримуватися звичайних запобіжних засобів.

 

Миючий засіб для вінілу - ціна:   390 грн.

 

 

Миючий засіб для ультразвукової мийки вінілових платівок    

Блок бесперебойного питания

  

   
Виробник: Квінтал, Україна
 
Комплект поставки.
1. Миючий сасіб для вінілу Kvintal Record Cleaner -  1 шт.
2. Інструкція по використанню - 1 шт.
 

Купити миючий засіб для вінілу Kvintal Record Cleaner в Києві Ви можете за адресою: вул. Попудренка, 28/12, оф. 7 з 9-30 до 17-30 крім суботи та неділі. Іногородні можуть купити миючий сасіб для вінілу через відділення "Нової пошти" у Вашому місті.

 
 <<< Назад
 

 г. Киев, Украина,  т. т. +38044-292-73-96, +38067-938-61-49, +38098-950-46-46

  КВІНТАЛ, КВИНТАЛ, KVINTAL      http://www.kvintal.com.ua