МАШИНКА Kvintal- CVR ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ МИЙКИ ВІНІЛОВИХ ПЛАТІВОК. 

                 

Машина для ультразвукової мийки вінілових платівок. Особливості.

        
Машина (установка) для ультразвукової мийки вінілових пластинок, яку ми пропонуємо, дозволяє чистити вінілові пластинки безпечним безконтактним методом. Мийка вінілу здійснюється ультразвуком. В якості миючого розчину використовується дистильована вода. При ультразвуковому митті вінілових платівок використовується ефект кавітації у воді. У машинці для миття вінілу за 10 - 20 хвилин можна помити до 7 вінілових пластинок діаметром 300 мм. Загальний вигляд ультразвукової машинки для мийки вінілу Kvintal - CVR показаний на фото 1. До складу машинки входять: ультразвукова мийка УЗМ-005 з частотою генератора 35 кГц (див. фото 2), приставка Kvintal-CVR.02  для групової мийки вінілових платівок (див . фото 3), блок живлення ADPV-60 (див. фото 4). Додатково ще знадобиться TDS-метр (див. фото 5) для вимірювання загального вмісту солей у воді. 

       Купити машинку для мийки вінілових пластинок можна в офісі нашого підприємства в м. Києві. Всім покупцям надається гарантія на машинку протягом 6 місяців, післягарантійне обслуговування, а також подарунок - 1 упаковка спеціального миючого засобу для миття пластинок в ультразвуковій ванні. При митті вінілових платівок із застосуванням миючого засобу Kvintal Record Cleanerскорочується час мийки та сушки пластинок в 2 - 3 рази. Підвищується якість мийки вінілу і економиться ресурс ультразвукової ванни.

Машинка для миття вінілу - ціна:        12290 грн.

 

Блок бесперебойного питания

 

 

 

 

МАШИНА ДЛЯ МОЙКИ ВИНИЛОВЫХ ПЛАСТИНОК  

Фото 1 

 

 

УЛЬТРАЗВУКОВОЙАЯ ВАННА УЗМ-005

Фото 2

ПРИСТАВКА ДЛЯ ОЧИСТКИ ВИНИЛОВЫХ ПЛАСТИНОК В УЛЬТРАЗВУКОВОЙ ВАННЕ

Фото 3

Импульсный блок питания ADPV-60

Фото 4

TDS - метр TDS-3

Фото 5

 
        В даний час все більше і більше стає шанувальників так званого «вінілового» звуку. І це не спроста. Відносно не дорога «цифра» не конкурент «вінілу». А високоякісний аналогово-цифровий перетворювач (DAC) далеко не кожен меломан може собі дозволити. І то - це буде лише близька подібність з чисто аналоговим («вініловим») звуком. Однак вінілова платівка має і свої недоліки. Навіть при дбайливому ставленні до вінілу доріжки платівки поступово забруднюються. Основними забруднювачами є: піщаний пил, цемент, крейда, целюлоза, тканинна ворсу, жир від пальців рук та ін. При прослуховуванні пластинки збільшуються шуми, з'являється тріск, погіршується відтворення високих частот. Абразивні частинки, такі як пісок, цемент ушкоджують голку звукознімача і стінки доріжок платівки. Навіть при дбайливому зберіганні вінілові пластинки поступово забруднюється і їх час від часу треба чистити.
 
Машинка для ультразвукового миття (чищення) вінілових платівок. Технічні характеристики.
 
Установка (машинка) призначена для мийки вінілових платівок в ультразвукової ванні. Розміри ємності ультразвукової ванни УЗМ-005 - 300х150х150мм (ДхШхГ). Ширина бортика ємності становить13 мм. Приставка Kvintal-CVR.02  дозволяє помити за один раз від однієї до семи вінілових пластинок діаметром 12" (300 мм). Приставка оснащена електродвигуном з редуктором і блоком живлення на 12 В (DC). Швидкість обертання валу 3,5 об / хв. Час мийки вінілових платівок в ультразвуковій ванні 15 - 30 хв. (без використання миючого засобу).
 
Додаткові фото.
 
УЛЬТРАЗВУКОВАЯ МОЙКА ВИНИЛОВЫХ ПЛАСТИНОКМАШИНА ДЛЯ МИЙКИ ВІНІЛОВИХ ПЛАСТИНОК Kvintal-CVR
 
Фото доріжок вінілової пластинки до ультразвукового чищення (миття)
 
Ультразвуковая мойка винилаУльтразвуковая мойка винила
 
Фото доріжок вінілової пластинки після ультразвукового чищення (миття)
 
Ультразвуковая мойка винилоых пластинокУльтразвуковая мойка винилоых пластинок
 
 
Виробник машинки для мийки платівок:  Квінтал, Україна
 
Комплект поставки

1. Ультразвукова мийка УЗМ-005  -  1 шт.

2. Кришка на УЗМ-005 - 1 шт.

3. Паспорт з гарантійним талоном на УЗМ-005 - 1 шт.

4. Приставка Kvintal- CVR.02 для миття платівок з блоком живлення - 1 шт.
5.  Паспорт з гарантійним талоном на приставку для миття платівок  - 1 шт.

6. TDS- метр (солемір)  -  1 шт.

7. Пристосування Kvintal-Dry.01 для сушіння вінілових пластинок після миття  -  1 шт. (опція)
 

Купити машинку для ультразвукового миття вінілових платівок в Києві Ви можете за адресою: вул. Попудренка, 28/12, оф. 7 с 9-30 до 17-30 окрім суботи та неділі. Іногородні можуть купити машинку для ультразвукого миття вінілових платівок через відділення  "Нової пошти" в Вашому місті.

 
 <<< Назад
 

 м. Київ, Україна,  т. т. +38044-292-73-96, +38067-938-61-49, +38098-950-46-46

  КВІНТАЛ, КВИНТАЛ, KVINTAL      http://www.kvintal.com.ua