УЛЬТРАЗВУКОВЕ МИТТЯ ВУЗЛІВ ВЕЛОСИПЕДІВ

  

Наша послуга може стане в нагоді для тих, хто не тільки любить кататися на своєму велосипеді, але і любить за ним доглядати.  Крім того вона стане в нагоді  і  для професіоналів, хто ще не освоїв технологію ультразвукового миття  при технічному обслуговуванні велосипедів. При необхідності проводимо тестове ультразвукове миття тих або інших вузлів

Ми  допомагаємо замінити традиційну технологію з використанням органічних розчинників (бензин, солярка та ін.) на інноваційну технологію – ультразвукоого миття вузлів велосипедів. Процедура  миття  зірочок, ланцюгів, втулок, підшипників  та ін. полягає в  зануренні  їх в  ультразвукову ванну з  нагрітим спеціальним миючим розчином. При необхідності ми поставляємо миючі засоби.

Застосування ультразвукового миття гарантує найвищу чистоту вузлів велосипедів. Особливо це важливо для підшипників, ланцюгів, передніх і задніх зірочок. Тільки ультразвук дозволяє повністю  видалити пісок з вузьких  щілин велосипедних вузлів.  Видалення піску із зчленовувань, що труться, істотно продовжує їм термін служби.  Досягається безперечний економічний ефект і за рахунок підвищення якості та  зниження часу ремонту велосипедів.

 

Ультразвуковая мойка звездочек и цепей велосипедов 

 Ультразвуковая мойка звездочек и цепей велосипедовУльтразвуковая мойка звездочек и цепей велосипедов

Замовити послуги по ультразвуковій мийці вузлів велосипедів в Києві Ви зможете за адресою: вул. Попудренка, 28, оф. 7 с 10-00 до 17-00 окрім суботи та неділі. Іногородні можуть замовити послуги ультразвукової мийки через відділення "Нової пошти" в Вашому місті.

 

 

  м. Київ, Україна,  т. (044) 292-73-96, (044) 547-65-12, (067) 938-61-49, (095) 250-19-55

  КВІНТАЛ, КВИНТАЛ, KVINTAL      http://www.kvintal.com.ua